Вікіпедыя:Запыты да адміністратараў/2018—2019: Розніца паміж версіямі

Змесціва выдалена Змесціва дададзена
Радок 23:
::::::: Шаноўны спадар, [[Удзельнік:Ohlumon|Ohlumon]], вы, калі ласка, выбірайце карэктныя выразы. Ні пра славу, ні пра гамельчаніна і тым больш пра рускіх у ру-вікі-абмеркаванні і тут няма ні слова! Размова пра тое, што канкрэтная рувікі-удзельніца, якая прапанавала артыкул да выдалення, сама піша: «План отличный, можно расходиться по домам». Як на гэта рэагаваць? Гэтая фраза не кажа ні аб чым, акрамя магчымай змовы па прычынах, магчыма, асабістай непрыязнасці і, хутчэй за ўсё, да мяне, якая там разварушыла іх вулей. Шчыра скажу вам – у абмеркаванні рувікі адбываліся жаночыя разборкі. А мужчыны-адміністратары выказаліся наступным чынам:
 
Адміністратар Андрей Романенко (13 год вики-стаж): «То, что эти авторитеты зачастую высказываются о нём не в отдельных статьях, а в предисловиях к его собственным публикациям, не может считаться дисквалифицирующим фактором. <…> По меньшей мере Конаков на Кольте, Рымбу в "Годе литературы" и Оборин на "Горьком" - это, как ни крути, авторитетные эксперты в авторитетных профессиональных изданиях. И в этом смысле на значимость (т.е. поддержку авторитетных институций) набирается».
 
AndreiK: «Чёртова туча критики от вполне значимых критиков; одна Colta чего стОит!.. (Персона) привлекла довольно пристальное внимание искусствоведческих институций. (Статью) оставить по такому случаю. <…> Посмотрел мнения Елены Зейферт, Татьяны Бонч-Осмоловской, Василия Ломакина, Теймура Даими и менее известного, зато пишущего в Кольте Алексея Конакова, — но суть в том, что они есть (какими бы они ни были), и они есть именно о Рыдкине. <…> А Вики бесстрастно доносит до читателей факты».