Чэмпіянат Беларусі па цяжкай атлетыцы 2012

Чэмпіянат Беларусі па цяжкай атлетыцы 2012 года прайшоў з 29 мая па 2 чэрвеня ў Магілёве ў спарткомлексе «Спартак».

МедалістыПравіць

МужчыныПравіць

Дысцыпліны Золата Срэбра Бронза
56 кг
Рывок Дзмітрый Ліпоўскі
  Мінская вобласць
96 кг Аляксей Карповіч
  Гомельская вобласць
95 кг Леанід Зуеў
  Гомельская вобласць
93 кг
Штуршок Леанід Зуеў
  Гомельская вобласць
118 кг Аляксей Карповіч
  Гомельская вобласць
115 кг Дзмітрый Ліпоўскі
  Мінская вобласць
111 кг
Сума Леанід Зуеў
  Гомельская вобласць
211 кг Аляксей Карповіч
  Гомельская вобласць
210 кг Дзмітрый Ліпоўскі
  Мінская вобласць
207 кг
62 кг
Рывок Станіслаў Чадовіч
  Мінская вобласць
  Магілёўская вобласць
133 кг Віталь Бахонька
  Віцебская вобласць
111 кг Аляксандр Трабо
  Віцебская вобласць
107 кг
Штуршок Станіслаў Чадовіч
  Мінская вобласць
  Магілёўская вобласць
156 кг Аляксандр Трабо
  Віцебская вобласць
135 кг Цімур Выбарных
  Гомельская вобласць
130 кг
Сума Станіслаў Чадовіч
  Мінская вобласць
  Магілёўская вобласць
289 кг Аляксандр Трабо
  Віцебская вобласць
242 кг Віталь Бахонька
  Віцебская вобласць
241 кг
69 кг
Рывок Вадзім Ліхарад
  Гродзенская вобласць
144 кг Арцём Шагаў
  Гомельская вобласць
  Магілёўская вобласць
135 кг Архан Аліеў
  Гомельская вобласць
129 кг
Штуршок Вадзім Ліхарад
  Гродзенская вобласць
170 кг Арцём Шагаў
  Гомельская вобласць
  Магілёўская вобласць
165 кг Мікалай Ермаловіч
  Магілёўская вобласць
155 кг
Сума Вадзім Ліхарад
  Гродзенская вобласць
314 кг Арцём Шагаў
  Гомельская вобласць
  Магілёўская вобласць
300 кг Мікалай Ермаловіч
  Магілёўская вобласць
280 кг
77 кг
Рывок Іван Клім
  Гродзенская вобласць
  Магілёўская вобласць
157 кг Пётр Асаёнак
  Гомельская вобласць
  Магілёўская вобласць
150 кг Яўген Шрамко
  Мінск
148 кг
Штуршок Пётр Асаёнак
  Гомельская вобласць
  Магілёўская вобласць
187 кг Іван Клім
  Гродзенская вобласць
  Магілёўская вобласць
185 кг Яўген Шрамко
  Мінск
175 кг
Сума Іван Клім
  Гродзенская вобласць
  Магілёўская вобласць
342 кг Пётр Асаёнак
  Гомельская вобласць
  Магілёўская вобласць
337 кг Яўген Шрамко
  Мінск
323 кг
85 кг
Рывок Алег Хугаеў
  Гродзенская вобласць
165 кг Аляксандр Бярсанаў
  Віцебская вобласць
165 кг Сяргей Гаранін
  Віцебская вобласць
  Магілёўская вобласць
160 кг
Штуршок Сяргей Гаранін
  Віцебская вобласць
  Магілёўская вобласць
200 кг Аляксандр Бярсанаў
  Віцебская вобласць
198 кг Алег Хугаеў
  Гродзенская вобласць
196 кг
Сума Аляксандр Бярсанаў
  Віцебская вобласць
363 кг Алег Хугаеў
  Гродзенская вобласць
361 кг Сяргей Гаранін
  Віцебская вобласць
  Магілёўская вобласць
360 кг
94 кг
Рывок Андрэй Рыбакоў
  Магілёўская вобласць
185 кг Аляксандр Макаранка
  Віцебская вобласць
175 кг Дзмітрый Буйніч
  Мінск
  Брэсцкая вобласць
172 кг
Штуршок Аляксандр Макаранка
  Віцебская вобласць
210 кг Андрэй Рыбакоў
  Магілёўская вобласць
205 кг Аляксандр Венскель
  Гродзенская вобласць
  Магілёўская вобласць
205 кг
Сума Андрэй Рыбакоў
  Магілёўская вобласць
390 кг Аляксандр Макаранка
  Віцебская вобласць
385 кг Аляксандр Венскель
  Гродзенская вобласць
  Магілёўская вобласць
375 кг
105 кг
Рывок Дзяніс Лэкэтуш
  Віцебская вобласць
178 кг Антон Мазейка
  Гомельская вобласць
166 кг Анатоль Траско
  Мінская вобласць
165 кг
Штуршок Павел Варабей
  Гомельская вобласць
208 кг Дзмітрый Мірановіч
  Мінск
202 кг Анатоль Траско
  Мінская вобласць
201 кг
Сума Дзяніс Лэкэтуш
  Віцебская вобласць
377 кг Павел Варабей
  Гомельская вобласць
366 кг Анатоль Траско
  Мінская вобласць
366 кг
звыш 105 кг
Рывок Яўген Жарнасек
  Віцебская вобласць
190 кг Аляксандр Шабека
  Магілёўская вобласць
175 кг Васіль Патапенка
  Магілёўская вобласць
175 кг
Штуршок Яўген Жарнасек
  Віцебская вобласць
228 кг Васіль Патапенка
  Магілёўская вобласць
226 кг Аляксандр Шабека
  Магілёўская вобласць
215 кг
Сума Яўген Жарнасек
  Віцебская вобласць
460 кг Васіль Патапенка
  Магілёўская вобласць
438 кг Аляксандр Шабека
  Магілёўская вобласць
437 кг

ЖанчыныПравіць

Дысцыпліны Золата Срэбра Бронза
48 кг
Рывок Юлія Рыпінская
  Брэсцкая вобласць
72 кг Алёна Ляхавец
  Гомельская вобласць
70 кг Святлана Антоненка
  Магілёўская вобласць
65 кг
Штуршок Юлія Рыпінская
  Брэсцкая вобласць
88 кг Алёна Ляхавец
  Гомельская вобласць
73 кг Святлана Аляшкевіч
  Гродзенская вобласць
72 кг
Сума Юлія Рыпінская
  Брэсцкая вобласць
160 кг Алёна Ляхавец
  Гомельская вобласць
133 кг Святлана Аляшкевіч
  Гродзенская вобласць
124 кг
53 кг
Рывок Алена Чычкан
  Гродзенская вобласць
93 кг Маргарыта Дударэвіч
  Гродзенская вобласць
  Віцебская вобласць
65 кг Таццяна Нікіценка
  Гомельская вобласць
  Мінская вобласць
64 кг
Штуршок Алена Чычкан
  Гродзенская вобласць
110 кг Маргарыта Дударэвіч
  Гродзенская вобласць
  Віцебская вобласць
78 кг Таццяна Нікіценка
  Гомельская вобласць
  Мінская вобласць
77 кг
Сума Алена Чычкан
  Гродзенская вобласць
203 кг Маргарыта Дударэвіч
  Гродзенская вобласць
  Віцебская вобласць
143 кг Таццяна Нікіценка
  Гомельская вобласць
  Мінская вобласць
141 кг
58 кг
Рывок Ірына Мішчук
  Брэсцкая вобласць
93 кг Ганна Аўчыннікава
  Віцебская вобласць
  Брэсцкая вобласць
86 кг Таццяна Булаўская
  Мінская вобласць
80 кг
Штуршок Ірына Мішчук
  Брэсцкая вобласць
107 кг Ганна Аўчыннікава
  Віцебская вобласць
  Брэсцкая вобласць
105 кг Таццяна Булаўская
  Мінская вобласць
100 кг
Сума Ірына Мішчук
  Брэсцкая вобласць
200 кг Ганна Аўчыннікава
  Віцебская вобласць
  Брэсцкая вобласць
191 кг Таццяна Булаўская
  Мінская вобласць
180 кг
63 кг
Рывок Дар'я Пачабут
  Віцебская вобласць
113 кг Анастасія Новікава
  Мінская вобласць
110 кг Анастасія Мяснікова
  Магілёўская вобласць
80 кг
Штуршок Анастасія Новікава
  Мінская вобласць
137 кг Дар'я Пачабут
  Віцебская вобласць
130 кг Дар'я Чарняцова
  Віцебская вобласць
95 кг
Сума Анастасія Новікава
  Мінская вобласць
247 кг Дар'я Пачабут
  Віцебская вобласць
243 кг Дар'я Чарняцова
  Віцебская вобласць
171 кг
69 кг
Рывок Марына Шкерманкова
  Віцебская вобласць
115 кг Дзіна Сазанавец
  Магілёўская вобласць
115 кг Наталля Федасенка
  Магілёўская вобласць
80 кг
Штуршок Дзіна Сазанавец
  Магілёўская вобласць
144 кг Марына Шкерманкова
  Віцебская вобласць
139 кг Наталля Федасенка
  Магілёўская вобласць
95 кг
Сума Дзіна Сазанавец
  Магілёўская вобласць
259 кг Марына Шкерманкова
  Віцебская вобласць
254 кг Наталля Федасенка
  Магілёўская вобласць
175 кг
75 кг
Рывок Ірына Кулеша
  Мінская вобласць
  Брэсцкая вобласць
122 кг Аксана Ярмоленка
  Магілёўская вобласць
89 кг Святлана Барабуля
  Мінск
  Гомельская вобласць
89 кг
Штуршок Ірына Кулеша
  Мінская вобласць
  Брэсцкая вобласць
135 кг Дар'я Навумава
  Магілёўская вобласць
110 кг Аксана Ярмоленка
  Магілёўская вобласць
109 кг
Сума Ірына Кулеша
  Мінская вобласць
  Брэсцкая вобласць
294 кг Аксана Ярмоленка
  Магілёўская вобласць
293 кг Святлана Барабуля
  Мінск
  Гомельская вобласць
180 кг
звыш 75 кг
Рывок Вікторыя Аніскевіч
  Мінская вобласць
107 кг Вольга Дрыла
  Віцебская вобласць
95 кг Алена Колас
  Гомельская вобласць
90 кг
Штуршок Вікторыя Аніскевіч
  Мінская вобласць
140 кг Вольга Дрыла
  Віцебская вобласць
126 кг Алена Колас
  Гомельская вобласць
120 кг
Сума Вікторыя Аніскевіч
  Мінская вобласць
247 кг Вольга Дрыла
  Віцебская вобласць
221 кг Алена Колас
  Гомельская вобласць
210 кг

СпасылкіПравіць

Шаблон:Чэмпіянат Беларусі па цяжкай атлетыцы